QR kody- cały świat czeka na Twoje produkty.

Zachęcamy do skorzystania z oferty promocji państwa firmy oraz produktów dzięki zastosowaniu QR kodów.

Oferujemy:

– organizacja akcji promocyjnych w Polsce i poza granicami kraju opartych o innowacyjną technologię innowacyjnych kodów- galerie handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe, internet.

– NFC Marketing ( near field communication)

– indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb

Niech zaawansowana technologia pracuje ciężej niż Ty 😉

Zapraszamy do skorzystania z usług opartych na zaawansowanych technologiach.

Dzięki QR marketingowi Twoja Firma będzie postrzegana jako innowacyjna a poprzez nasze działania zyska sobie sympatię Klientów dzięki czemu będą oni chętniej do Ciebie wracać. Cały świat czeka właśnie na Twoje produkty i usługi, sprawimy że marketing oparty o innowacyjne technologie pozwoli osiągnąć cele sprzedażowe na rynkach zagranicznych.


QR code payments UK pounds

 

 We are partner of CodePay company from Poland www.codepay.pl

 QR code payments germany euro

Budowa kodu umożliwia jego umieszczenie i odczyt na przedmiotach szybko przemieszczających się względem skanera (np. na przenośnikach). Symbolika jest również stosowana w różnych aplikacjach niezwiązanych z transportem przesyłek. Analogicznie do Semakodu można ją stosować do zapisywania i umieszczania w różnych miejscach adresów URL, a następnie odczytywać przy pomocy odpowiednio oprogramowanych urządzeń przenośnych. Takie zastosowanie jest szczególnie popularne w Japonii.

Z kodów QR można korzystać na mobilnych systemach takich jak Android przy użyciu wyspecjalizowanego oprogramowania. Android obsługuje przekierowania url co pozwala na przesyłanie kodom QR metadanych do znajdujących się na urządzeniu aplikacji [5]. System operacyjny Nokii Symbian wyposażony jest w skaner kodów kreskowych potrafiący czytać kody QR. Dla systemu Maemo czytnikiem kodów QR jest aplikacja mbarcode. W Apple iOS czytnik kodów QR nie jest domyślnie obecny, ale dostępnych w App Store jest wiele aplikacji, które potrafią zarówno odczytywać kody QR jak i je tworzyć. W urządzeniach BlackBerry, aplikacja App World potrafi odczytywać kody QR, rozpoznawać w nich adres WWW i wczytywać go w systemowej przeglądarce. Windows Phone 7.5 potrafi odczytywać kody QR i otwierać zawarty w nich adres WWW przy użyciu Bing Vision. Kody QR mogą być używane także na Nintendo 3DS.

W sieci znajduje się wiele stron, które zapewniają możliwość kodowania i dekodowania kodów.

Zapraszam do współpracy,

Wojciech Głodkowski

Prezes Zarządu